Okur enerji kesintisiz enerji talebini karşılamak üzere 2010 yılında Samsun da hizmete başlamıştır. Mevcut jeneratör firmalarından farklı olarak sektörde bulunan birçok jeneratör üreticisiyle çalışmakta olup bünyesinde bulundurduğu servis ekibi ile satış ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.

Geçen bu sureçte kurumsallaşmak adına 1977 yılında alternatör üretimine başlayan ve şu an Avrupa ve uzak doğu dan motor ithal edip reel piyasaya sunan EMSA JENERATÖR ün Karadeniz distribütör lüğünü ve yetkili servisliğini alıp hizmetlerine hali hazırda devam etmektedir.

 

Müşterilerimize daha kapsamlı servis hizmeti verebilmek için bünyemizde alternatör sarımı, motor, elektrik-elektronik ve metal işleri teknisyenleri çalıştırmaktayız.

Jeneratörlerde, sıklıkla karşılaştığımız arızalar için yedek parça gereksinimi stoklarımızda bulundurup arızalı olan jeneratörü kısa sürede faal duruma getirmekteyiz. Arızanın kesin ve gereksiz parça değişimi olmadan net teşhis edilebilmesi için Jeneratör Servis hizmetinde çalışan tüm ekiplerimize teknik eğitim vermekteyiz. Kişinin sadece doğruyu yapmasının yeterli olmadığını ve doğru ifade etmeninde önemli olduğunu düşündüğümüzden, servis hizmetimizde çalışan tüm personele verdiğimiz kişisel gelişim – iletişim teknikleri gibi eğitimlerle müşteri ile güven duyulan ortamda çalışmalarını sağlamaktayız

 

E , ISO 9001:2000 , ISO18001:2004 , ISO14001:2004 , GOST ,TSEK , TSE 12601 kalite belgelerine sahip olan firma, dünya kalitesinde ürettiği alternatörlerle, Deutz, Perkins, Volvo Penta, Weichai ve Cummins gibi dünyaca ünlü dizel motorlarını kullanarak 13-2500 kVA gücünde jeneratör imalatı yapmaktadır. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında satış ve satış sonrası ağı bulunan EMSA Jeneratör, 30 yıllık tecrübesiyle sektöre büyük katkıda bulunmuş olup, koyduğu hedeflerle önümüzdeki yıllarda da Türkiye’nin jeneratör sektöründe yükselen yıldızı olmaya devam edecektir.

OKUR ENERJİ olarak bizlerde EMSA JENERATÖR den aldığımız güçle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı kendimize ilke edinip hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 

Misyon

Ülkemizde son yıllarda gelişen ve yerleşen “kalite” anlayışının hizmet sektöründe de efektif bir biçimde kullanılması konusunda işin öncülerinden olmak,hizmet sektöründe müşterilerimizi doğru bilgiyle donatmak ve sektöre “kalite” ve “güven” anlamında yön vermektir.

Vizyon

Sanayi devriminden bu yana üreticilerin ve müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri sürekli değişmekte ve gelişmektedir. Vizyonumuz bu değişimi ve gelişimi yakından takip ederek sektörde müşterilerimize her zaman kaliteli ve güven veren hizmet anlayışını sunmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede bu anlayışla cevap vermektir.